Ballı petekli aydınlatmalar
Haber
16 Kasım 2020 - Pazartesi 10:15 Bu haber 71344 kez okundu
 
Ballı petekli aydınlatmalar
Belediye caddelere Bingöl Bal ve Petek motiflerinden aydınlatma direkleri dikti
GÜNDEM Haberi
Ballı petekli aydınlatmalar

İlimize görsel güzellik katma çalışmalarıyla büyük takdir toplayan Bingöl Belediyesi yeni bir projeye imza attı. Şehrimizin simgesi haline gelen Bingöl Balının tanıtımına da katkı sağlayan Bingöl Belediyesi Bal ve Petek motiflerinden oluşan sokak aydınlatma direkleri vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı Sosyal medyada bir çok kullanıcı yapılan sokak aydınlatmalarını paylaşarak Bingöl Belediyesini tebrik mesajları gönderdi. 
Görsel olarak büyük bir estetik ve güzellik oluşturan bal ve Petek motifli sokak aydınlatması çalışmaları Genç  Caddesi’nde tamamlanırken şehir merkezindeki diğer caddelerde ise çalışmaların devam ettiği görüldü. 
Bingöl Belediyesi Çapakçur Köprüsü’ne yaptığı şelale ve Bingöl harflerinden oluşan görsele şehrimizi simgeleyen anlamlar yüklemiş, bu çalışmalarla halkın büyük bir beğenisini kazanmıştı. Bu çalışmaların ardından yapılan ledli bal ve Petek görselli sokak aydınlatmaları da takdir gördü. Belediyenin şehrimizi güzelleştirmek ve görsel güzellik katma adına bazı yeni projelerin yapılacağı öğrenildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ballı, petekli, aydınlatmalar,
Yorumlar
Haber Yazılımı