BİNGÖL'E YÜZDE 50 İNDİRİM
Haber
17 Kasım 2020 - Salı 10:12 Bu haber 5221 kez okundu
 
BİNGÖL'E YÜZDE 50 İNDİRİM
Türkiyenin dört bir yanında şube ağını genişleten Yaşamevim, Bingöl’e özel yüzde 50 indirim kampanyası başlattı.
EKONOMİ Haberi
BİNGÖL'E YÜZDE 50 İNDİRİM

Son gün 20 Kasım 2020! “Hayalinizdeki Yaşam Fırsatı” sloganı ile faizsiz finansman sektöründe hizmet ağını tüm Türkiye’de yürüten Yaşamevim, Bingöl’e özel yüzde 50 kampanyaya start verdi.  Çalışmalar hakkında bilgiler veren Yaşamevim Bingöl Şube müdürü Mehmet Yalnızan, konut  ve araba alma yöntemlerinin farklı seçeneklerle sunulduğunu söyledi.
Yalnızan; “Yaşamevim ile hayallerine kavuşmak isteyenler peşinatsız ve kefilsiz şekilde Faizsiz finansmandan sisteme dahil olabiliyor. Yüksek faiz oranları ve kredi çekimi olmadan, peşinat ödemeden rahatlıkla kendi belirleyeceğiniz taksitlerle ödeme planı çıkarabilir ve istediğiniz araç veya gayrimenkule kavuşabilirsiniz.
Amacımız en iyiyi güven ile birleştirerek, en uygun koşulları en doğru yöntemlerle vatandaşlarımıza sunmaktır. Yaşamevim olarak katılımcılarımızı faize bulaşmadan peşinatsız ve kefilsiz bir şekilde istediği ev veya aracı almalarına olanak sağlamaktır. Ayrıca İlimize özel 20 Kasım’a kadar araç ve konut projelerinde yüzde 50 indirim uygulanacak. Halkımızın ödeme gücü doğrultusunda şartları birlikte belirliyoruz. Siz sadece hayalinizi kurduğunuz ev veya aracı belirleyin, finansmanı biz sağlayalım. Türkiye geneline yayılan Şube ağıyla hizmet veren Yaşamevim Bingöl Şubesi Uydukent Şehit Mustafa Gündoğdu Mahallesinde (Şahin Künefe Yanı)  Tecrübeli personeli ile Haftanın her günü 09.00 ile 20.00 saatleri arasında halkımızın hizmetinde” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BİNGÖL'E, YÜZDE, 50, İNDİRİM,
Yorumlar
Haber Yazılımı