Sağlıkçılara moral ziyareti
Haber
21 Ocak 2021 - Perşembe 11:20 Bu haber 4350 kez okundu
 
Sağlıkçılara moral ziyareti
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz, Vali Kadir Ekinci, Milletvekili Feyzi Berdibek, Bingöl eski milletvekili Yusuf Coşkun ve Belediye Başkanı Erdal Arıkan, Bingöl Devlet Hastanesini ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Sağlıkçılara moral ziyareti

Özellikle pandemi sürecinde yürütülen çalışmalar hakkında Sağlık Müdürü M. Emin Gündoğdu ve hastane başhekimi Ramazan Gengörü'den bilgi alan Yılmaz ve Ekinci, sağlık çalışanlarına, çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Koronavirüsün tüm dünyanın başına sıkıntı olduğunu belirten TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz, bu sıkıntı ile mücadelede sağlık çalışanlarının en ön safta yer aldığını söyledi.

Tüm sağlık çalışanlarının pandemi sürecinde fedakârca görev yaptığını belirten Yılmaz, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de görülen Covid-19 pandemisi sağlık çalışanlarımızın özverili çalışmaları neticesinde birçok Avrupa ülkesine oranla daha başarılı bir süreç haline gelmiştir. Bugün başhekimimizin verdiği bilgiler ışığında da görüyoruz ki Bingöl’de de covid-19 pandemisi ile mücadelemiz son derece iyi bir noktadadır. Bir kez daha bu mücadelelerinden ötürü tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkürlerimizi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sağlıkçılara, moral, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı