Genç sporculardan Sarıʹya ziyaret
Emniyet Müdürlüğüʹnün “Çoban Yıldızı” projesi kapsamında spor yapan öğrenciler, Milli Eğitim Müdürü Sarıʹyı makamında ziyaret etti.
419 defa okunmuş - 22 Mayıs 2014 - Perşembe 11:36
Sporcu Öğrencilerden Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret.
Bingöl Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen Güvenli Hayat ve Güvenli Bir Gelecek İçin Çocuklar ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında hazırlanan “Çoban Yıldızı” projesiyle sporcu lisansı çıkarılan İlkokul öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı’yı makamında ziyaret etti.
Projenin önemine değinen Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin spora teşvik edilmesi, bu gençlerimize sağlıklı bir geleceğin hazırlanması, suça karışmalarının önlenmesi, boş zamanlarını faydalı alanlarda değerlendirmelerinin sağlanması ve ülkemize geleceğin sporcularının kazandırılması açısından çok önemli bir projedir. Bingöl Emniyet Müdürlüğümüze böylesine anlamlı bir proje geliştirdikleri ve hayata geçirdikleri için teşekkür ederim” dedi.

Sporcu ve Emniyet personelinin ziyaretlerinin kendisini mutlu ettiğini belirten Sarı, “Sizler geleceğin sporcularısınız. Sizler farklı alanlarda başarılara imza atacaksınız” ifadelerini kullandı.
Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...