Türkiye-Dünya Ticaret Köprüsüʹne davet
Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) tarafından her yıl düzenlenen Türkiye-Dünya Ticaret Köprüsü programına Bingöllü işadamları davet edildi.
271 defa okunmuş - 10 Haziran 2013 - Pazartesi 12:06
Bingöl Girişimci İşadamları Derneği (BİNGİAD)’nden yapılan yazılı açıklamada bağlı bulundukları TUSKON tarafından İstanbul’da düzenlenecek olan Türkiye-Dünya Ticaret Köprüsü programı ile ilgili bilgi verildi.

Programın 19-20 Haziranda İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenleneceği ifade edilen açıklamada, programın yeni pazarlara açılmada büyük bir kolaylık sağlayacağı bildirildi.

7 kıta 140 ülkeden 1000 firmanın programa katılacağı belirtilen açıklamada, “Bağlı bulunduğumuz Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) dünyaca ünlü Türkiye-Dünya Ticaret Köprüsü programının bir yenisi 19-20 Haziran 2013 tarihlerinde İstanbul’da düzenliyor. 2006 yılından beri düzenlenen Dünya Ticaret Köprüsü etkinlikleri uluslararası iş dünyasında önemli bir bilinirlik düzeyine ulaşmıştır. TDTK 2013, geçmiş programların ürün tanıtım stantları, firmalar arası ikili iş görüşmeleri, fabrika ve tesis ziyaretleri vb temel öğelerini içermeye devam ediyor. TDTK 2013’de 3 temel özellik ön plana çıkmaktadır: Program sadece inşaat, inşaat malzemeleri, mobilya ve inşaat makineleri sektörlerinden katılımcıları hedefliyor. Sektörel bir yaklaşımla düzenlendiği için, yurtdışından gelecek katılımcı firma sayısı 1000 ile sınırlandırılıyor. Uluslar arası piyasada etkinliğini artırmak isteyen ve yeni pazarlara açılarak ürünlerini daha geniş coğrafyalara ulaştırmak isteyen işadamlarımız, bu büyük organizasyona katılmalıdır” denildi.

Açıklamada, Bingöllü işadamları İstanbul’da gerçekleştirilen Türkiye-Dünya Ticaret Köprüsü programına davet edilerek, programa katılmak isteyen işadamların kendilerine başvurmaları istendi.
Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...