Kız arkadaşından ayrılan genç, nehre atladı
Gençʹte kız arkadaşından ayrıldığı için Murat Nehriʹne atladığı ileri sürülen Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu genç için arama çalışmaları başlatıldı.
820 defa okunmuş - 08 Haziran 2013 - Cumartesi 13:32
Bingölʹün Genç ilçesinde sevgilisinden ayrıldığı için Murat Nehriʹne atladığı ileri sürülen Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu genç için arama çalışmaları başlatıldı.
Edinilen bilgiye göre olay, bugün saat 12.00 sıralarında Genç ilçesi Set Boyu mevkiinde meydana geldi. Sevgilisinden ayrıldığı için bunalıma girdiği tahmin edilen Hasan Koca (22), Murat Nehri kıyısına gelerek ailesine, "Şu an Murat Suyu bana bakıyor, ben de Murat Suyuʹna bakıyorum ve birazdan suların içinde kaybolup gideceğim" şeklinde bir mesaj gönderdi. Atılan mesajdan sonra tedirgin olan aile, polise haber vererek durumu anlattı. Yapılan geniş çaplı araştırmaların ardından Hasan Kocaʹya ait giysiler Murat Nehri kıyısında bulundu. Nehirde kaybolduğu düşünülen genç için arama kurtarma çalışmaları başlatıldı.
İntihar ettiği tahmin edilen Hasan Kocaʹnın Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olduğu ve askerliğini yeni bitirdiği öğrenildi.
Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...