Başkan Atalay, esnaf ziyaretinde
Bingöl Belediye Başkanı Serdar Atalay, çarşı merkezindeki esnafları ziyaret ederek, beklenti ve dileklerini dinledi.
437 defa okunmuş - 06 Haziran 2013 - Perşembe 13:10
İşyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Bingöl Belediye Başkanı Serdar Atalay, hem vatandaşlarla hem de esnaflarla sohbet edip, talepleri dinledi. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Başkan Atalay, Bingöl’de yapılan çalışmalarla büyük bir değişim ve dönüşümün gerçekleştiğini söyledi.

Esnafların istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkan Atalay alışveriş yapan halkla da sohbet etti.

Belediye hizmetlerini samimi bir sohbet havasında esnaflara anlatan Başkan Atalay, “Yaptığımız projelerle Bingöl geleceğe yürüyor. Bingöl’de büyük bir değişimi ve dönüşümü gerçekleştiriyoruz. Belediyemizin yaptıklarını ve yapacaklarını paylaştık. Onların isteklerini, sorunlarını dinledik. Yaptığımız hizmetleri esnaflarımızın, vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve güzel bir şehirde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan Bingöl’ümüze hep birlikte katkı sunuyoruz. Tüm esnaflarımıza gösterdikleri sabır ve destekten dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Talepleri dinleyen Başkan Atalay, esnafları yapılan hizmetler hakkında bilgilendirmek üzere ziyaretlerini devam ettireceğini ifade etti.
Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...