Veteranlar Ligi Kayıtları Devam Ediyor
Bingöl Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafında organize edilen Veteranlar Ligi kayıtlarının 6 Haziranʹda sona ereceği açıklandı.
314 defa okunmuş - 04 Haziran 2013 - Salı 12:15
Bingöl Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Ali Ekber Alimoğlu, Veteranlar Ligi kayıtlarının 06 Haziran 2013 günü sone ereceğini açıkladı.

Vateranlar Ligi’ne katılacak olan takımların Fikstür Çekimi Teknik Toplantısı 08 Haziran 2013 günü saat 16.00 Bingöl Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda yapılacağını belirten Alimoğlu, turnuva ile ilgili yaptığı açıklamada, “Veteranlar Ligi Futbolu bırakmış 30 Yaş üstü insanların tekrar sahalara döndürerek sosyal çerçeve adapte ederken, genç nesillere örnek teşkil etmeleri amaçlanmaktadır. Müsabakalarımızın tamamı mesai saatleri dışında hafta içi ve hafta sonlarında Aşağı Çarşı Sentetik Saha da oynatılacaktır. Turnuvaya giriş bedeli olarak her takımdan 500.- TL Katılım ücreti alınacaktır, Veteranlar Ligi ile alakalı her türlü bilgi ve belge Bingöl ASKF ‘den teminin edilebilir” dedi.

Veteranlar Ligi Müsabakalarının katılım sayılarına göre gruplandırılarak tek devreli Lig ve Puan esaslarına göre oynatılacağını belirten Alimoğlu, her grup’tan birinci ve ikincilerin Play – Off ‘ a çıkma hakkını kazanacaklarını belirtti. Alimoğlu, Veteranlar Ligi Statüsü’nün www.bingölaskf.org sitesinde yayımlandığını sözlerine ekledi.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...