İşitme engellilerinden yardım çağrısı
Bingöl İşitme Engelliler Futbol Takımı Başkanı Ahmet Cemalettin Bürkek, takımlarına yardım için çağrı da bulundu. Bürkek, desteklerinden dolayı Vali Yardımcısı Mutlu Akyolʹa da teşekkür etti.
717 defa okunmuş - 31 Mayıs 2013 - Cuma 12:11
Bingöl İşitme Engelliler Futbol Takımı, 01-05 Haziran 2013 tarihleri arasında Elazığ’da yapılacak olan grup müsabakalarına Bingöl’ü temsilen katılacak. Takım ilk maçını 1 Haziran 2013 Cumartesi günü Erzurum takımı ile gerçekleştirecek. Takım, grupta birinci olduğu takdirde İşitme Engelliler Futbol 1. Ligi’ne katılabilecek.

Maç öncesi açıklama yapan Bingöl İşitme Engelliler Futbol Takımı Başkanı Ahmet Cemalettin Bürkek ve Takım Sorumlusu Şener Macit, takıma destek için çağrı da bulundular. Bürkek ve Macit, takıma göstermiş olduğu destekten dolayı Vali Yardımcısı Akyol’a teşekkür ettiler.

Kamu kurum ve kuruluşlarının desteğine ihtiyaçlarının olduğunu söyleyen Bürkek, imkansızlıklar nedeniyle Elazığ’da yapılacak müsabakaya katılma yönünde büyük sıkıntılar yaşadıklarını ifade ederek, takımlarına yardımda bulunulmasını istediler.

Takım Sorumlusu Macit ise, takımın Bingöl’ün takımı olduğunu ifade ederek, “Kurum amirlerine ve işadamlarına seslenmek istiyorum: Lütfen bu takıma ve gençlerimize sahip çıkalım” dedi.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...