Rektör, kanaat önderleriyle bir araya geldi
Kanaat önderleriyle bir araya gelen Rektör Baydaş, üniversitenin daha iyi tanınması ve öğrencilerin Bingölʹü tercih etmeleri için destek istedi.
427 defa okunmuş - 31 Mayıs 2013 - Cuma 11:15
Bingöl Üniversitesi, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve kanaat önderleri ile bir araya geldi.

Bingöl Üniversitesi Yönetimi ile Bingöl’ün farklı kesimlerinden oluşan yaklaşık 50 kişi, Bingöl Üniversitesi’nin ev sahipliğinde kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Bingöl Üniversitesi Merkezi Kafeterya’da yapılan kahvaltıda Bingöl Üniversitesi Yönetimi, Bingöl’ün farklı kesimlerinin temsilcilerini ağırladı.

Baydaş, Destek İstedi

Toplantıda Bingöl Üniversitesi’nin gelişimi, fiziki ve akademik durumu hakkında bilgi veren Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gıyasettin Baydaş; “Üniversitemiz yakın zamanda büyük işlere imza attı. Çok kısa bir süre içerisinde kendi modern kampusümüzde öğrencilerimize eğitim veriyoruz. Üniversitemizin daha iyi tanınması ve öğrencilerin üniversitemizi tercih etmeleri konusunda sizlerin de bizlere yardımcı olması gerekir” dedi.
Bingöl Üniversitesi’nin fiziki gelişimi, akademik durumu hakkında edindikleri bilgilerden dolayı memnun olduklarını belirten kanaat önderleri, gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirttiler.

“Toplantılar Devam Edecek”
Bingöl Üniversitesi tarafından bu tür toplantıların ilerleyen dönemlerde de yapılacağı ve toplumumuzun farklı kesimleri ile bir araya gelinmeye devam edileceği belirtildi. Misafirler ile birlikte kahvaltı sonrasında kampüs gezilerek, hatıra fotoğrafı çekildi.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...