Amatör Spor Kulüpleri İçin Tesis Yapılıyor
Bingöl Belediyesi ʹBingöl Spor Turizmi Altyapısının Geliştirilmesi Projesiʹ kapsamında amatör spor kulüpleri için sosyal tesis yapıyor.
404 defa okunmuş - 30 Mayıs 2013 - Perşembe 11:17
Bingöl Belediyesiʹnce "Bingölspor Spor Turizmi Altyapısının Geliştirilmesi" projesi kapsamında amatör spor kulüpleri için tesis yapılıyor.

Bingöl Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik Merkezi’nin bahçesinde yapımı devam eden tesiste çalışmalar sürüyor.

Çalışmalar hakkında bilgiler veren Bingöl Belediye Başkanı Serdar Atalay, “Bingöl Spor Turizmi Altyapısının Geliştirilmesi Projesi’nde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Tavz Kültür Sanat ve Kalkınma Derneği projemizin paydaşı. Amatör spor kulüplerinin, kendilerine ait bir mekanları, tek çatı altında birleşecekleri, faaliyetlerini gösterecekleri toplantı yapacakları ve konaklama ihtiyaçlarını giderecekleri bir tesis yapıyoruz. Tesis içerisinde, 20 tane amatör spor kulübümüzün kendilerine ait odaları ve toplantı salonları yer alacak. Proje Fırat Kalkınma Ajansı ve Bingöl Belediyesi’nin finansman ortaklığıyla yürütülüyor” dedi.
Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...