Genç Belediyesi Kalitesini Tescilledi
Genç Belediyesi, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesiʹ almaya hak kazanarak yaptığı hizmetleri ve kalitesini tescilledi.
333 defa okunmuş - 27 Mayıs 2013 - Pazartesi 12:58
Son 4 yıl içerisinde bir çok projeye imza atan Genç Belediyesi, yaptığı hizmetleri almaya hak kazandığı kalite belgesi ile tescilledi.

Geçen 4 yıl içerisinde birçok projeye imza attıklarını hatırlatan Genç Belediye Başkanı Abdurrahim Ariç, Bingöl’de ilk olmayı beceren projeler konusunda büyük adımlar attıklarını söyledi. Bal Kokulu Kadınlar, Genç ÇATOM, Sağlıklı Yaşam Yolu, Atık Su Arıtma Tesisi, Kanalizasyon projesi, Genç Murat Kültürel ve Sosyal Yaşam Alanı , Çok Amaçlı Bina ve buna benzer bir çok örnek projeye imza attıklarını belirten Ariç, Bingöl’de Kalite Belgesini almaya hak kazanan ilk belediye olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bürokratlarımız, daire başkanlarımız ve mesai arkadaşlarımızın gayretiyle ISO belgesi almaya hak kazandık. Biz bu kalite bayrağını hiçbir zaman yere düşürmeyeceğiz. Sürdürülebilir kaliteli hizmetini vatandaşlarımıza sunabilmek için mesai arkadaşlarımızla birlikte azami gayret göstereceğiz. ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, Genç halkına hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...