Bakan Yılmaz Bingölʹde
Kalkınma Bakanı Yılmaz, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Bingölʹe geldi.
463 defa okunmuş - 25 Mayıs 2013 - Cumartesi 12:40
Kalkınma Bakanı Sayın Cevdet Yılmaz Basın Müşavirliği’nden yapılan duyuruda, Bakan Yılmaz’ın hafta sonunu Bingöl’de geçireceği belirtildi.

Bakan Yılmaz, 25 Mayıs 2013 Cumartesi günü saat 10.00’da AK Parti Bingöl İl Başkanlığı’nın Belediye Kültür Merkezi’nde düzenleyeceği “Kent Ekonomileri Forumu”na katılacak.

Saat 14.15’te ise Çavuşlar Köyü Külliyesi Temel Atma Töreni’ne katılacak. Ardından Solhan ilçesini ziyaret ederek, Solhan YİBO Eğitim Alanı’nda yer alan yatırımları incelememesi, 300 Kişilik Kız Yurdu, METEM İnşaatı, Anadolu İmam Hatip Lisesi Alanı, Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi Öğrenci Yurdu İnşaatını inceleyecek. Binpınar Su Tesislerini de ziyaret edecek olan Yılmaz, İlçe Garajı ve Kültür Merkezi inşaatı ile Yüzen Ada’daki çalışmaları da inceleyecek.

Yılmaz, saat 19.00’da ise AK Parti Bingöl Gençlik Kolları İl Başkanlığı tarafından Ahmet Dursun Halı Saha’da düzenlenecek olan Halı Saha Futbol Turnuvası Ödül Töreni’ne katılacak. 20.15’te ise Bingöl Valisi Mustafa Hakan Güvençer onuruna verilecek veda yemeğine katılacak.

26 Mayıs 2013 Pazar günü ise Belediye Kültür Merkezi’nde saat 10.00’da düzenlenecek olan AK Parti Bingöl İl Başkanlığı İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katılacak.


Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...