METEM Öğrencileri Projelerini Sergiledi
Solhan Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi öğrencilerinin ürettiği ürünler, ziyaretçileri hayran bıraktı.
301 defa okunmuş - 23 Mayıs 2013 - Perşembe 12:35
Solhan Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’nde yıl boyunca öğretmenleriyle birlikte hazırladıkları ürünleri sergileyen öğrenciler çalışmalarını gururla paylaştı.

Öğrencilerin bir yıl boyunca yaptıkları çalışmalar ve hazırladıkları projelerin yer aldığı el emeği çalışmalar, sergiyi gezen konuklar tarafından büyük bir beğeni topladı. Öğrencilerin 2012-2013 eğitim öğretim yılı boyunca yaptığı çalışmaları yakından inceleyip, ürünler hakkında stant başındaki öğrenci veya meslek öğretmenlerinden bilgi aldılar. Öğrenciler tarafından üretilen projeler, resimler, kâğıt işleri, ağaç işleri, öğrencilerin kendi yaptıkları el emeği göz nuru bazı icatlar, maketler ve elektronik düzenekler sergiyi gezenlerden büyük beğeni topladı.

Öğrencilerin ortaya koyduğu ürünlerin güzel olduğunu dile getiren katılımcılar, öğrencilere başarılar dilediler. Kendilerini bu özel günde yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür eden Okul Müdürü Ali Rıza Serhilal, birçok farklı çalışmaya imza atan öğrencilerinin heyecanına ortak oldukları için kendisinin de mutluluk duyduğunu dile getirdi. Sergi sonrası davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.
Düzenlenen yılsonu sergisine, İlçe Milli Eğitim Müdürü Vekili Ömer Abdulaziz Döger, daire amirleri, okul müdürlüleri ve öğrenci velileri katıldı.


Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...