BİNGİADʹdan BİNTSOʹya ziyaret
BİNGİAD heyeti, Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığıʹna seçilen Çalbay ve Meclis Başkanı Günerigökʹe ziyarette bulundu.
305 defa okunmuş - 23 Mayıs 2013 - Perşembe 12:23
Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na seçilen Erkan Çalbay’a ve Meclis Başkanlığı’na tekrar seçilen Mehmet Akif Günerigök’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda bir ziyarette BİNGİAD heyeti gerçekleştirdi.

BİNGİAD Başkanı Medeni Arifoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Çalbay’ı ve Günerigök’ü makamlarında ziyaret edip, hayırlı olsun temennilerinde bulundular. Çalbay ve Günerigök, ziyaretlerinden dolayı BİNGİAD Başkanı Arifoğlu’na ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ettiler.

Ziyarette konuşan Arifoğlu, ticaret ve sanayi odalarının ilin iktisadi kalkınması ve ticaretinin gelişmesi için şah damarı pozisyonunda olduğunu söyleyerek, işadamlarına yönelik sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere, tüm kurum ve kuruluşlarla birlikte ve ortak akıl ile ekip ruhuyla çalışılması gerektiği noktasında karşılıklı fikir alış verişinde bulunulması gerektiğine vurgu yaptı.

Arifoğlu, BİNGİAD olarak, karşılıklı dayanışma ve yardımlaşmaya hazır olduklarını sözlerine ekleyerek, BİNTSO’nun yeni yönetim kurulunun başarılı olması temennisinde bulundu.


Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...