Bağlama ve Ney Kursu Açılacak
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından yürütülen ʹʹEl Uzatılmayan Genç Kalmasınʹʹ projesi kapsamında bağlama ve ney kursu açılacak.
447 defa okunmuş - 22 Mayıs 2013 - Çarşamba 11:34
Bingölʹde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından yürütülen "El Uzatılmayan Genç Kalmasın" projesi kapsamında Bağlama ve ney kursu açılacak.

Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında desteklenen "El Uzatılmayan Genç Kalmasın" projesi kapsamında, santranç, halk oyunları, masa tenisi ve futbol kursu açtıklarını belirten proje koordinatörü Sosyolog Suat Alan, Bağlama ve ney kursları da açacaklarını bunun için kursiyer başvurusu almaya başladıklarını söyledi.

Yürüttükleri proje kapsamında devam eden ve biten kurslar olduğunu vurgulayan Alan, "Düzenlediğimiz kurslardan yüksek düzeyde veril alabilmek için kursları sadece açmakla kalmayıp kursların düzenli takibin de yapıyoruz. Şu aşamada proje kapsamında açmayı planladığımız Bağlama ve ney kursları için kursiyer başvurusu almaya başladık. Bağlama ve neye ilgi duyan 14 ile 25 yaş arası bay ve bayan herkes başvuruda bulunabilir" dedi.
Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...