Bayan Güvençerʹe veda yemeği
Kadın Koordinasyon Merkezi üye ve gönüllüleri, Mustafa Hakan Güvençerʹin eşi Fatma Dilek Güvençerʹin onuruna veda yemeği verdi.
551 defa okunmuş - 22 Mayıs 2013 - Çarşamba 11:30
Bingöl Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Kültür Merkezi bünyesinde faaliyet yürüten Kadın Koordinasyon Merkezi üye gönüllüleri, Valiler Kararnamesi ile Muğla’ya atanan Vali Mustafa Hakan Güvençer’in eşi Fatma Dilek Güvençer’in onuruna veda yemeği verdi.

Kültür Merkezi TOGEM Salonu’nda verilen yemeğe; Bingöl Valisi Mustafa Hakan Güvençer’in eşi Fatma Dilek Güvençer, Bingöl Belediye Başkanı Serdar Atalay’ın eşi Tuba Atalay, Vali Yardımcısı Alper Çığ’ın eşi Cansel Çığ, Vali Yardımcısı Numan Tahir Şimşek’in eşi Cemile Şimşek, Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Altun’un eşi Yeter Altun, Belediye Başkan Yardımcısı Burhan Arıkız’ın eşi Songül Arıkız, Belediye Meclis Üyesi Feyza Başak Koç, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Zeynep Kavran, Kadın Koordinasyon Merkezi üyesi Songül Tan, Kadın Koordinasyon Merkezi üyeleri ve gönüllüleri katıldı.

Kadın Koordinasyon Merkezi’ne verdiği destekten ötürü Fatma Dilek Güvençer’e Tuba Atalay tarafından çiçek ve plaket taktim edildi. Duygulu anların yaşandığı ziyarette konuşan Fatma Dilek Güvençer, “Birçok kez Kadın Koordinasyon Merkezi’ne geldim. Her gelişimde beni çok güzel karşıladınız. Her zaman birlikte olduk. Yolunuz uzun biliyorum. Çok daha güzel çalışmalar yapacağınıza olan inancın tam. Sizler hayır işlerinde uğraşıyorsunuz. Allah hayır yapana her zaman yardım eder. Ben 2,5 yıl boyunca Bingöl’ü çok sevdim. Sizlerle çok güzel günler geçirdik. Gönlümde hep Bingöl kalacak. Bingöl denildiğinde de öncelikle sizleri hatırlayacağım. İlk geldiğim andan itibaren kendimi Bingöl’e ait hissettim. Bingöl’den ayrılmak çok zor geliyor. Muğla’dan da sizlerin yaptıklarınızı takip edeceğim. Basından sizleri gördüğümde, keşke bende onlarla birlikte olsaydım diyeceğim. Yolunuz açık olsun. Hakkınızı helal ediniz. İleride daha güzel bir şekilde birlikte olmak dileğiyle Allah’a emanet olun. İyi ki varsınız, iyi ki hayatıma girdiniz ” dedi.

Fatma Dilek Güvençer’in Bingöl’den ayrılmasından dolayı üzüntülü olduklarını ifade eden Tuba Atalay, “2,5 yıl boyunca hiç incilmeden, kırılmadan muhabbetimiz artarak bir yoldaşlık yaptık. Fatma hanımı uğurlamak bizim için çok zor. Kadın Koordinasyon Merkezi olarak Sayın Valimiz ve Hanımefendiler varlıkları ve kurumsal kimlikleriyle bizlere her zaman destek oldular. Maddi ve manevi bizlere destek oldukları için çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Fatma Dilek Güvençer’in onuruna verilen veda yemeğinin ardından program sona erdi.
Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...