Vali Güvençerʹden BİNGİADʹa veda ziyareti
Vali Mustafa Hakan Güvençer, Bingöl Girişimci Derneği (BİNGİAD)ʹne veda ziyaretinde bulundu.
297 defa okunmuş - 21 Mayıs 2013 - Salı 13:28
Valiler Kararnamesi ile Muğla’ya atanan Vali Güvençer’in veda ziyaretleri devam ediyor. Vali Güvençer, bu kapsamında BİNGİAD’ı da ziyaret etti. Ziyarette BİNGİAD Başkanı Medeni Arifoğlu ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Duygulu anların yaşandığı ziyarette Vali Güvençer, Bingöl’ü ve insanını çok sevdiğini ve tayininin çıkması üzerine Bingöl’den ayrılmanın hüznünü yaşadığını ifade ederek, Bingöl’ü ve insanını hiçbir zaman unutmayacağını, gittiği yerlerde de bu sıcak ve samimi insanları anlatacağını söyledi.

Vali Güvençer’in Bingöl’den ayrılmasından müteessir olduklarını belirten Arifoğlu, “İşadamları olarak, Vali beyi hep yanımızda gördük. Tüm görüşmelerimizde engin fikirlerinden faydalanmaya çalıştık. Fikir üreten, bilgi birikimi ve vizyonu ile bizleri etkileyen bir devlet adımının Bingöl’den ayrılıyor olması bizleri derinden üzmüştür. Gittiği yerlerde de Bingöl’ü ve İnsanını anlatacak olması bir yönüyle de bir gönül elçisi görevi yapacak olması bizleri sevindirmektedir. Sayın Vali’mize bundan sonraki görevinde de başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyaret sonunda Arifoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Güvençer’e Bingöl’de yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...