Tavşanlılı Öğretmenlerden, Bingölʹe Ziyaret
Tavşanlı ile kardeş ilçe seçilen Solhanʹdaki okul müdürlerinden oluşan 17 kişilik heyet daha önce Tavşanlıʹya ziyarette bulunmuştu.
360 defa okunmuş - 21 Mayıs 2013 - Salı 13:11
Özel Yavuz Selim Eğitim Kurumları, Konuralp Eğitim Kurumları ve Körfez Dershanelerinden öğretmenler, Solhanʹa giderek 14 okulu gezdi.

Tavşanlıʹdan yola çıkan heyet, Solhan Kaymakamı Şeref Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi Aktaş, Belediye Başkanı Niyazi Çavuşoğlu ve bölgenin önemli kanaat liderlerinden Abdussamet Bingöl ile Abdullah Akdenizʹin katılımlarıyla çeşitli programlar düzenlendi.
Aydın, kardeşlik ilişkilerinin güçlenmesi ve bölgeler arasındaki sıcak ilişkilerin daha iyi olabilmesi için bu tür gezi ve programların önemini anlattı.

Bingöl de ülke insanının, bir elin beş parmağı gibi olduğunu dile getirerek,
"Her bölgemiz birbirinden ayrılmaz birer parçadır. Batıdan ilk defa ilçemize böyle değerli bir heyet geliyor. Bu tür programların ve ziyaretlerin fazlalaşmasının önemli olacağını düşünüyoruz. İlçemize geldikleri için misafirlerimize teşekkür ediyoruz" dedi.

Özel Yavuz Selim Anadolu Lisesi Müdürü Adem Kütükçü ise Solhanʹda gördükleri ilgi için teşekkür etti ve bu ziyaretleri sürdürmek istediklerini söyledi.
Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...