SPʹde görev değişimi
Saadet Partisi Bingöl İl Başkanı Mahmut Akçabey, görevini Abdusselam Savcıʹya bıraktı.
585 defa okunmuş - 21 Mayıs 2013 - Salı 13:00
2010 yılından buyana Saadet Partisi Bingöl İl Başkanlığı görevini yürüten Mahmut Akçabey, görevinden ayrıldığını açıkladı.
Akçabey, yaptığı açıklamada şunları söyledi:“Üç yıldır Saadet Partisi Bingöl İl Başkanlığı görevini yürütmekteyim. Bu süre zarfında büyük bir özveri ve çabayla bu bayrağı şerefle taşımaya çalıştım. 2007 ve 2011 seçimlerinde Milletvekili adayı olarak partimi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştım. Güçlünün yanında değil, hakkın ve haklının yanında olarak mücadele ettik. Tek başımıza kalma pahasına da olsa hakkı savunmak için her türlü zorluğa göğüs gerdik. Bu zora talip olarak Milli Görüş Davası’nın fertleri olarak kararlılığımızı ispat ettik. Bizim Milli Görüş Davası’nın hedefine ulaşmasından başka gayemiz olmamış ve olmayacaktır da” dedi.
Parti çalışmalarının daha iyi yürütülmesi için bayrak değişimi kararı aldıklarını belirten Akçabey, “Üç yıl önce devraldığım bayrağı dava arkadaşım olan Abdusselam Savcı’ya devrettim. Dava arkadaşıma bu zorlu yolda başarılar diliyorum” dedi.
Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...