Reşit Muhtar, Bingölʹde Sevenleri ile Buluştu
Bingöl Girişimci İş Adamları Derneğiʹnin (BİNGİAD) sponsorluğunda Bingölʹe gelen TRT Sanatçısı Reşit Muhtar, sevenleri ile buluştu.
351 defa okunmuş - 20 Mayıs 2013 - Pazartesi 13:11
Bingöl Girişimci İş Adamları Derneğiʹnin (BİNGİAD) sponsorluğunda Bingölʹe gelenTRT Sanatçısı Reşit Muhtar, sevenleri ile buluştu. Fethullah Gülen Hocaefendiʹnin şiirlerini bestelediği Kırık Mızrap isimli albümünde yer alan eserleri seslendiren Muhtar, katılımcılara duygulu anlar yaşattı.

Büyük ilgi gören konserde Reşit Muhtar, Türk sanat müziği makamlarının insan biyolojisindeki faydalarına da değindi. Söylediği birbirinden güzel ilahi ve türkülerle dinleyenleri mesteden Muhtar, izleyicileri kimi zaman duygulandırdı kimi zaman neşelendirdi.

Konserin sponsoru olan BİNGİAD Başkanı Medeni Arifoğlu, konser sonunda Muhtarʹa plaket verdi. Reşit Muhtarʹa ve ekibine teşekkür eden Arifoğlu, "İş dünyasının sıkıntı ve stresinden kurtulabilmek adına yapmış olduğumuz bu organizasyona eşlik ettikleri için en başta TRT sanatçısı Reşit Muhtar ve ekibine ayrıca siz değerli dostlarıma çok teşekkür ederim." dedi.
Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...