Yılın Ebesi Karlıovaʹdan Seçildi
12-18 Mayıs Hemşireler haftası nedeniyle Mardin Erdoba Hotel de düzenlenen törende, her ilde seçilen Yılın Hemşirelerine ödül verildi.
560 defa okunmuş - 14 Mayıs 2013 - Salı 13:50
11 Mayıs günü yapılan törene Bingöl’ü temsilen Karlıova Devlet Hastanesinde görevli olan Ebe Yeter Özçelik çağrıldı. Bingöl’de yılın hemşiresi seçilen Ebe Yeter Özçelik’e ödülünü Sağlık Bakanı yardımcısı Agah Kafkas tarafından verildi. Gecede Hemşireler Haftası nedeniyle Verilecek olan konser Hatay Reyhanlıda meydana gelen bombalama nedeniyle iptal edildi.

Ödüllerini alan Hemşireler için düzenlenen Mardin gezisi yapıldıktan sonra sona erdi. Karlıova Devlet Hastanesi Müdürü Şaban Aybek Yeter Özçelik e verilen yılın hemşiresi ödülü için mutlu olduklarını dile getirerek “hastanemizde kış aylarının zorlu fırtınalı gecelerde canları pahasına gece yarılarda hastaları hastaneye yetiştirerek ne kadar özverili çalıştıklarını herkese göstermişlerdir. Yeter Özçelik ve tüm personelimizi özverili çalışmalarından dolayı kutluyor başarılarının devamını dilerim” dedi. Karlıova Devlet Hastanesi Başhekimi Hasan Polat ise “Yeter Özçelik’e verilen ödül Tüm Hastanemiz personeline verilmiştir. Yeter Özçelik ve tüm personelimizi başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum” dedi.Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...