Bingöllü öğrencilerden Başkan Zolanʹa ziyaret
Bingöllü öğrenciler, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolanʹı makamında ziyaret ettiler.
338 defa okunmuş - 09 Mayıs 2013 - Perşembe 12:16
Bingöllü öğrenciler, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan’ı makamında ziyaret ettiler.
Bingöllü öğrenciler, öğretmenleriyle birlikte Özel Servergazi Lisesi’nin davetlisi olarak kardeşlik projesi kapsamında Denizli’ye gitti.
Öğrenciler, Pamukkale başta olmak üzere Denizli’nin tarihi ve turistik mekanlarını gezerek bilgi edindi. Denizli gezisinin sonunda ise Denizli Belediyesi’ne giden öğrenciler, burada Başkan Zolan’ı ziyaret etti. Ziyarette öğrenciler, hem merak ettiklerini sordu hem de Bingöl’deki eğitim hakkında bilgi verdi.
Öğrencilerle sohbet eden Zolan, öğrencilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Yakında Bingöl’e gideceğim. Okulunuzda sizleri ziyaret etmek isterim. Belediyecilik sadece altyapı, üstyapı, park ve bahçe yapımı değildir. Bunlara ek olarak birlik ve beraberliğin sağlanmasında, o manevi değerlere sahip çıkılmasında çok çok önemi var. Onun ötesinde okullarımız, kardeşlik ilişkileri kapsamında birlik ve beraberlik için seferber oldu. O kardeşlik ilişkileri çerçevesinde değişik meslek grubundan arkadaşlarımız Denizli’ye geldi, bizler de Bingöl’e gittik. Sizi bu ziyaret için tebrik ediyorum. Öğretmenlerimiz de sizler için emek harcıyor. Onlar, annelerimiz ve babalarımız kadar değerlidir. Öğretmenlerimizi takip ettiğimizde başarıya ulaşırız. Bundan daha önemlisi de ülkemizin başarılı olmasıdır. 20-30 yıl sonra bizlerin yerinde sizler olacaksınız, bu nedenle geleceğe çok iyi hazırlanmanız gerekir” dedi.
Zolan, ziyaret sonunda öğrencilere çeşitli hediyeler de verdi.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...