Ayasofya Camii İbadete Açılsın
Ayasofyaʹnın yeniden camii olarak ibadete açılabilmesi için ʹİmzanla Zincirleri Kırʹ sloganıyla başlatılan kampanyaya bir destekte Bingöl Üniversitesiʹndeki öğrencilerden geldi.
384 defa okunmuş - 07 Mayıs 2013 - Salı 12:20
Anadolu Gençlik Derneği tarafından yurdun dört bir yanında yürütülen "İmzanla Kır Zincirleri, Ayasofya Camii İbadete Açılsın" adlı imza kampanyasına bir destek de Bingöl Üniversitesi öğrencilerinden geldi.

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) tarafından yurdun dört bir yanında yürütülen "İmzanla Kır Zincirleri, Ayasofya Camii İbadete Açılsın" adlı imza kampanyasına her kesimden destek gelmeye devam ediyor. Bu desteklerden biri de Bingöl Üniversitesi öğrencilerinden geldi. Üniversite sınıflarında gezdirilen imza föylerine imzalarını atan öğrenciler kampanyaya her türlü desteklerini sunacaklarını ifade etti.


İmza kampanyasını destekleyen öğrenciler adına açıklama yapan Ziraat Fakültesi 3. sınıf öğrencisi Sami Akan, şöyle konuştu:

"Anadolu Gençlik Derneğinin düzenlemiş olduğu bu anlamlı imza kampanyasına desteklerimizi her zaman sunmaya hazırız. Umarız ki, bu kampanya sonucunda Ayasofya`mız Müslümanların özlemle beklediği ezan-ı Muhammed-i sesine kavuşacaktır" dedi.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...