Üniversiteler! Nike Halı Saha Ligi Başlıyor
Nike ligine sadece Bingöl Üniversitesi okuyan ve çalışanları katılabilecek.
1080 defa okunmuş - 03 Mayıs 2013 - Cuma 12:01
Türkiye Futbol Federasyonunun ASKF’ler ve Üniversiteler ile ortak düzenlediği Nike Halısaha Bingöl Liginin Üniversite Başvuruları başladı.
2013 yılında Lise ve üniversite kategorilerinde düzenlenecek olan Nike Halı Saha Ligi kayıtları 7 Mayıs’ta sona erecek. Katılımın ücretsiz olduğu Nike Halı Saha Ligi’ne futbolseverler www.nikehalisahaligi.com adresinden başvuracak.
Ön kayıt formunu dolduran katılımcılar, belgelerini takım olarak Üniversite kayıt personeline teslim ederek organizasyonda yer alabilecek. Takımın fikstürdeki yeri, oynayacağı saha ve maç saatleri gibi bilgiler 7 Mayıs’tan itibaren www.nikehalisahaligi.com adresinden ve 02124446645 (444NHSL) numaralı telefondan öğrenilebilecek. il elemeleri, Mayıs ayı içinde oynanacak. İl birincilik müsabakaları ve 13 – 25 Mayıs 2013 tarihleri arasında oynanacak.
Nike Halı Saha Ligi Türkiye Finali ise 7-9 Haziran tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek. İl birincisi olan üniversite takımları üç gün sürecek futbol festivaline katılacak. 6 as 4 yedek oyuncudan oluşacak takımlarda Bingöl Üniversitesi öğrencisi olmak veya çalışan personel olmak yeterli olacak. Müsabakalar 15′er dakikalık 2 devre halinde oynayacak.
Ayrıca 17 yaş altı olan sporcular için Nike Halı Saha Ligi organizasyonu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri tarafından yapılacaktır. Lise Öğrencilerinden oluşacak takımların okul idareleri kanalı ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne başvurmaları halinde turnuvaya katılabilecekler.
Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...