BİN-HASAD’dan sağlık yöneticilerine ziyaret
BİN-HASAD heyeti, Kamu Hastaneleri Birliği, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ve Bingöl Devlet Hastanesi yöneticilerine nezaket ziyaretinde bulundu
2045 defa okunmuş - 12 Şubat 2015 - Perşembe 10:08

Bingöl Hasta Hakları ve Yaşlı Bakım Hizmetleri Derneği (BİN-HASAD) heyeti, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Şahabettin Özçelik, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekim Opr. Dr. Kadriye Erdoğan, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Müdürü Cihat Büdüş ve Bingöl Devlet Hastanesi Müdürü Şaban Aybek’i makamında ziyaret etti. 
BİN-HASAD Başkanı Mehdi Değişmen ve dernek yöneticileri, yeni atanan yöneticileri ziyaretlerinde yeni görevlerinde başarılar dileyerek derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdiler. Yöneticilere hasta hakları konusundaki çalışmaları hakkında bilgiler sunan dernek yöneticileri, görüş alışverişinde bulundukları ziyaretlerinde özellikle sağlık alanında yaşanan sorunları dile getirerek çözüm noktasında koordineli çalışmanın önemine dikkat çektiler.
BİN-HASAD Başkanı Değişmen, “Dernek olarak 2014 yılı itibariyle çalışmalarımıza başladık. Özellikle sağlık alanında hasta ve hasta yakınları ile yaşlıların yaşadıkları sorunların çözümüne yönelik yetkililerce istişare ederek sorunların asgariye indirgenmesini hedefliyoruz. Bu yönde dernek olarak anket çalışmalarımız devam ediyor. Anketlerden elde edeceğimiz verileri ve sonuçları, yetkililerle paylaşacağız. Bu konuda halkımızın da her türlü çözüm ve önerilerine açığız. Nezaket ziyaretlerimizde yöneticilerimiz tarafından olumlu karşılandık. Kendileriyle istişare içinde hareket edeceğimizi belirttik. Yeni görevlerinde değerli yöneticilerimize başarılar diliyoruz” dedi. 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...