Kadın hastalara karanfilli ziyaret
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Selma Dursun: “Bizler, seçimin kaderini kadınların değiştireceğine inanıyor, bu hususta elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz” dedi.
481 defa okunmuş - 12 Ekim 2015 - Pazartesi 09:08

1 Kasım 2015 genel seçimler öncesi çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdüren AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı, Bingöl’deki hastanelerde tedavi gören bayan hastaları ziyaret etti ve karanfil dağıttı

Kadın Kolları Başkanı Selma Dursun ve teşkilat üyelerine, AK Parti Bingöl Milletvekili Adayı Yusuf Coşkun’un eşi Fatma Coşkun da eşlik etti. Hastaları tek tek ziyaret edip birebir ilgilenen teşkilat üyeleri, hastalara Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun selamlarını iletirken, talepleri ile ilgili de notlar aldı.

Ziyaretler sonrası değerlendirmelerini paylaşan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Selma Dursun, seçimin kaderini kadınların belirleyeceğini vurguladı.

Dursun; “Ziyaretlerde gördük ki, kadınlarımızın AK Parti’mize olan ilgisi her zamankinden daha yüksek. İnşallah bu ilgi, her daim sürecek. Kadını önemseyen ve değer veren partimiz, seçim beyannamesinde kadınlarımıza önemli müjdeler vermiştir. İnşallah, AK Partimiz ülkede tek başına iktidar olur, Bingöl’de de 3-0 yapar ve hem vaatler hayat bulur, hem de güçlü Türkiye yolunda emin adımlarla ilerleyişimiz devam eder. Bizler, 1 Kasım’da seçimin kaderini kadınların değiştireceğine inanıyor, bu hususta elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz” diye konuştu.

 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...