Köyleri ziyaret ettiler
Ak Parti Milletvekili adayları, Gökdere, Olukpınar, Yamaç, Erentepe, Gürpınar, Düzyayla, Haziran, Çiçekyayla, Altınışık, Akdurmuş , Zeynep ve Güveçli köylerine ziyaret etti.
819 defa okunmuş - 17 Ekim 2015 - Cumartesi 13:10

Vatandaşlardan köylerin durumu ile ilgili bilgi alan Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöl ile ilgili projeleri köylülere anlattı. Köylülerden seçim için destek sözü aldı.

Son 13 yılda AK Parti hükümeti tarafından yapılan hizmetin hiçbir zaman yapılmadığını belirten Başbakan Yardımcısı Yılmaz, “ Bingöl merkeze bağlı köylerimiz hep sağduyudan yana oldu, AK Parti’den yana oldunuz, bizlere verdiğiniz destek için çok teşekkür ediyorum hepinize. Kim ne derse desin, kim hangi propagandayı yaparsa yapsın son 13 yılda yapılan hizmet hiçbir zaman yapılmadı. Bugün ki ziyaretlerimizde bütün yaşlılarımız şunu söylediler; Çok hükümetler, çok başbakanlar gördük ama hiçbir hükümet bu hükümet kadar bize hizmet etmedi bugüne kadar. Bundan daha güzel şahitlik olmaz. Birileri bu güzel ve olumlu havayı karartmaya ve gölgelemeye çalışıyor. Bütün dertleri şudur, Tek başına AK Parti hükümeti olmasın. Onlar istiyor ki AK Parti tek başına iktidar olmasın bir koalisyon kurulsun tek amaçları bu. AK Parti olarak, Önümüzde ki 1 Kasım seçimleri için gerekli olan birtakım çalışmalarımızı hazırladık ve vatandaşımızın önüne daha hazır ve ilk günkü aşkla çıktık. Şimdi sizlerden daha güçlü bir destek istiyoruz, duanızı istiyoruz. 1 Kasım’da yeterli oyu alıp tek başına iktidar olursak seçim beyannamemizde yer alan bütün vaatleri yerine getireceğimizin sözünü veriyorum” dedi. 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...