Ak Parti’den teşekkür ziyaretleri
Ak Parti Genç, Solhan, Karlıova, Ilıcalar, Yenibaşlar ve Elmalı’da teşekkür ziyaretleri yaptı.
964 defa okunmuş - 04 Kasım 2015 - Çarşamba 10:09

Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Milletvekili Enver Fehmioğlu ve Yusuf Çoşkun yaptıkları ziyaretlerde  vatandaşlara verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Kendilerine verdikleri destekten dolayı halka teşekkür eden Yılmaz,  “Siyasi istikrar olmadan, ekonomik istikrar olmaz.” dedi.

Seçmenlerin neredeyse yarısının kendilerini tercih ettiğini dile getiren Yılmaz, “Çok şükür istikrar Türkiye’ye geri döndü, yüzde 49 buçuk gibi ve Cumhuriyet tarihinde ki en büyük oyu alarak Ak Parti tek başına iktidar oldu. Seçim döneminde dediğimiz gibi tek başına iş başına diyoruz.” diye konuştu.

Seçimden sonra ekonomide ve piyasada olumlu etkilerin görüldüğünü belirten Yılmaz, “Bir rahatlık oldu toplumda çünkü istikrar olmadan hiçbir şey olmaz. Siyasi istikrar olmadan, ekonomik istikrar olmaz. Siyasi bir istikrar ve güçlü bir yönetim olmadan demokratik reformlar olmuyor. Siyasi istikrar olmadan dış politikada güçlü bir ülke olamıyoruz. Her bakımda çok hayati bir seçimdi Allah halkımızda razı olsun.” ifadelerini kullandı.

Diğer dönem Bingöl’de yüzde 47 oy aldığını söyleyen Yılmaz, “Bu seçimde ise yüzde 65 aldık. Bingöl genelinde her on kişiden yedi kişi Ak Partiyi seçmiştir. Bütün Bingöl’e çok teşekkür ediyorum”  dedi.

Yükümüz daha da artmıştır

“Bizi tekrar seçmenizle beraber yükümüz daha da artmıştır.” diyen Yılmaz, “Halkın bizden bekledikleri hizmetleri daha da fazlasıyla yapmak için çalışacağız. Allah bize güç verdiği sürece sizlerin hizmetkârı olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...