Fehmioğlu, kuzey ilçelerini ziyaret etti
AK Parti Milletvekili Fehmioğlu Sancak, Adaklı ve Kiğı’ya teşekkür için ziyaretlerde bulundu.
648 defa okunmuş - 06 Kasım 2015 - Cuma 10:16

Ak Parti Milletvekili Enver Fehmioğlu’na 1 Kasım’da vekil seçilemeyen Yusuf Coşkun’da eşlik etti.

Partililer ve vatandaşlarla bir araya gelen siyasiler, 1 Kasım’da partilerine gösterdikleri ilgi ve sundukları yoğun destekten ötürü vatandaşlara teşekkür etti.

Fehmioğlu: Buruk bir sevinç yaşıyoruz

Yusuf Coşkun’un seçilememesinden dolayı buruk bir sevinç yaşadıklarını belirten Milletvekili Enver Fehmioğlu ise; “Ben Yusuf bey kardeşim adına gerçekten çok üzüldüm. Yusuf Bey kardeşime emeklerinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Başbakan Yardımcımız öncülüğünde biz üç arkadaş olarak yola çıktık, Allah’ın izniyle yine üç arkadaş olarak Bingöllülerin hizmetinde olacağız” diye konuştu.

Coşkun: Halkın gönlünde olmak yetiyor

Yusuf Coşkun, “Siyasette asıl mesele halkın gönlünde yer bulabilmek, sevgisine mazhar olabilmektir. Çok şükür bu seçimdeki oy artışımızla halkımızın gönlünde yer aldığımızı gördük. Bunun için Allah’a şükrediyoruz. Bundan sonraki süreçte de halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. İlimizin kalkınması, beklentilerinin karşılanması, kamu ve özel sektör hizmetlerinin daha yoğun bir şekilde hayata geçirilmesi noktasında elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz inşallah” dedi.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...