Ali Beykoz istifa etti
İstifa eden Bingölspor Teknik Direktörü Ali Beykoz, “Bingölspor’un daha iyi yerlere gelmesi için Başkan Reşat Yılmaz’ın görevinin başında kalması ve gereken desteğin kendisine sağlanmasıdır” dedi.
1186 defa okunmuş - 25 Aralık 2017 - Pazartesi 09:11

9 Aylık Bingölspor sürecini değerlendiren Teknik Direktör Ali Beykoz, görevini en iyi şekilde yapmaya çalıştığını, takımı başarılı bir konumda bıraktığını belirterek şunları söyledi:  “Ailem ile yapmış olduğum görüşme ve aldığımız ortak karar neticesi ile çok sevdiğim ve çok güzel günler yaşadım Bingölsporumuzdan üzülerek ayrılma kararı aldım.

 

Büyük bir gururla görev yaptığım Bingölsporumuza, geçtiğimiz sezon son 7 maç kala göreve geldim.

Bildiğiniz üzere göreve başladığımda tüm otoriteler Bingölsporumuzun küme düşmesine kesin gözü ile bakıyorlardı.

Başkanımız,yönetimimiz, taraftarımız ile kenetlenerek ve de hiç bir maçı kaybetmeyerek ligde kalma başarısı göstermiştik.
Bu sezon başı da Bingölsporumuzla yeniden anlaştım lige çok büyük zorluklarla başladığımız, ligin ilk maçı olan Çatalcaspor maçına nasıl çıktığımız hepinizin malumudur.

Bingölsporumuzun başında bugüne kadar 25 resmî maça çıktım sadece 5 malubiyet aldık sahamızda oynadığımız hiçbir maçı da kaybetmedik.ve taraftarımızı da sahamızdan boynu bükük olarak ayırmadık.
Düzcespor ile oynadığımız maçtan sonra Reşat başkanımla görüşerek ayrılmayı talep ettim ancak başkanımızın da telkinleriyle ilk yarının bitmesini bekledim.

Ankara’da oynadığımız ilk yarının son maçı olan Altındağ maçında berabere kalarak ilk yarı sonunda 22 puan aldık ve Play-Off’un 4 puan gerisinde ilk yarıyı tamamladık.

İnanıyorum ki; takımımıza yapılacak 4-5 takviye ile ikinci yarı fikstür avantajımızda göz önüne alındığında takımımız çok rahat şekilde play-Off oynayacaktır.
Bingölsporumuzu daha iyi yerlere taşımak, taraftarımıza ve camiamıza layık olabilmek adına her gün sabah 9:00 akşam 22:30 arası aralıksız mesai harcadım.

2-3 ay evime bile gitmediğim zamanlar oldu. Buradan ayrılırken mevcut şartlar dahilinde Bingölsporumuz için elimden gelenin en iyisini yaptığımı düşünüyorum.
Büyük bir gururla 9 aydır görev aldığım ve Bingöl’de olduğu sürede desteklerini esirgemeyen değerli Valimiz Ali Mantı’ya, Oyuncularıma, Bingölsporumuz için emek ve mesai harcayan herkese, beni yalnız bırakmayan dostlarıma ve destek olan taraftarıma teşekkürlerimi sunuyorum.
Çok saygı duyduğum, hayatımda unutamayacağım anıları biriktiren ve gönlümün en üst köşesinde yeri bulunan Değerli Başkanım Reşat Yılmaz’a çok teşekkür ediyorum. Nacizane fikrim bingölsporun daha iyi yerlere gelmesi için başkanımız Reşat Yılmaz’ın görevinin başında kalması ve gereken desteğin kendisine sağlanmasıdır. Hepinize en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...