‘Memnuniyetleri bizi motive ediyor’
Köy ziyaretleri ve halk toplantılarında vatandaşların memnuniyeti ile ayrıldıklarını söyleyen Yedisu Kaymakamı Oğuzhan Ocak, bu durumun kendilerini motive ettiğini söyledi.
204 defa okunmuş - 01 Kasım 2019 - Cuma 09:55

‘‘Köy ziyaretleri ve Halk Toplantıları’’ kapsamında ilçesine bağlı Yeşilgöl, Kaşıklı ve Yağmurpınar köylerini ziyaret eden Yedisu Kaymakamı Oğuzhan Ocak, muhtarlar ve köy sakinleri ile bir araya geldiklerinde sorun ve talepleri dinlediklerini ve yaptıklarından dolayı duyulan memnuniyetin kendilerini motive ettiğini söyledi.
İlk olarak Yeşilgöl köyüne giden Kaymakam Oğuzhan Ocak burada Yeşilgöl muhtarı Ali Beydaş ve vatandaşlar ile görüştü. Köyde yapılması planlanan işlerle ilgili istişare edilmesi ile yapımı devam eden köy konağı inşaatında incelemelerde bulundu. Ardından Kaşıklı köyüne geçen Kaymakam Oğuzhan Ocak’ı burada köy muhtarı Serkan Memioğlu ve vatandaşlar karşıladı. Kaşıklı köyü ziyaretinin ardından Yağmurpınar Köyüne geçen Kaymakam Ocak’ı burada İl Genel Meclis Üyesi Cemal İlkay, köy muhtarı Erkan İlkay ve vatandaşlar karşılandı.
Ziyaretlerinde çocuklarla yakından ilgilenerek hediyeler veren Kaymakam Oğuzhan Ocak ; “Vatandaşlarımızın sorun ve sıkıntılarını dinleyerek taleplerini not aldık. Ziyaretlerden vatandaşlarımızın memnuniyeti ile ayrılıyoruz, bu bizi motive eden bir durum. Amacımız ilçemize bağlı bütün köy ve mahalleleri yerinde görmek, zamanla vatandaşların tüm sorun ve ihtiyaçlarını gidererek devletin elinin ulaşmadığı tek bir vatandaş dahi bırakmamaktır. Kurum amirlerimiz de zaman zaman köy ve mahallelere giderek benzer çalışmalar yapıyor. Devletin her zaman yanlarında olduğunu htireceğiz.” dedi.

 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...