BELEDİYE İLE PTT ARASINDA KİŞİSEL PUL ANLAŞMASI
Haber
10 Eylül 2021 - Cuma 10:04 Bu haber 1254 kez okundu
 
BELEDİYE İLE PTT ARASINDA KİŞİSEL PUL ANLAŞMASI
Bingöl Belediyesi ile Bingöl PTT Başmüdürlüğü arasında kurumsal pul anlaşması yapıldı. Anlaşma kapsamında belediye logolu pullar ile ülkenin dört bir yanına gönderi yapılacak.
GÜNDEM Haberi
BELEDİYE İLE PTT ARASINDA KİŞİSEL PUL ANLAŞMASI

Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) Genel Müdürlüğü tarafından 2005 yılında pulculuk ve filateliyi sevdirmek amacıyla hayata geçirilen “Kişisel ve Kurumsal Pul" Projesi kapsamında PTT Bingöl Başmüdürlüğü ile Bingöl Belediyesi arasında kurumsal pul anlaşması yapıldı.

Çalışmanın kentin tanıtımına önemli katkı sunacağını ifade eden Belediye Başkanı Erdal Arıkan, “Belediyemizin yeni logosuyla basımı yaptırılan ve PTT Genel Müdürlüğü’nün en önemli hizmetlerinden biri olan kişisel pul hizmetiyle bizler de ilimizin tanıtımını yapmış olacağız, bu vesileyle kişisel pulların basımı konusunda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

PTT Bingöl Başmüdürü Abdullah Taşdelen İSE, PTT’nin Türk pulculuğuna yeni bir boyut getirdiğini belirterek, “Filateliyi sevdirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla başlattığı kişisel pul uygulaması kapsamında Bingöl Belediyesi tarafından il tanıtımına yönelik hazırlatılan kişisel pulları teslim ettik. İlimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BELEDİYE, İLE, PTT, ARASINDA, KİŞİSEL, PUL, ANLAŞMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı