HEDEFİMİZ İYİ PARTİ’Yİ İKTİDAR YAPMAK
Haber
04 Mart 2021 - Perşembe 08:10 Bu haber 1208 kez okundu
 
HEDEFİMİZ İYİ PARTİ’Yİ İKTİDAR YAPMAK
İYİ Parti Grup toplantısına katılmak üzerine Ankara’ya giden İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, “Hedefimiz İYİ Parti’yi iktidar yapmak. Genel Başkanımızı layık olduğu gibi Cumhurbaşkanı yapmak” dedi.
SİYASET Haberi
 HEDEFİMİZ İYİ PARTİ’Yİ İKTİDAR YAPMAK

Ankara’da gerçekleşen partisinin grup toplantısına katılan İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, toplantı sonrası değerlendirmelerde bulundu. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapacaklarını ifade eden Kızılboğa, “Bingöl’den Ankara’ya demokrasiden yana olan, parlamenter sisteminden yana olanlarla birlikte ve güçlü olacağız. Bizim partimiz de menfaat asla söz konusu olamaz. Bayrağı daha yukarılara ve ileri taşımak için buradaki tüm arkadaşlarımızla birlikte çalışıyoruz. Hedefimiz İYİ Partiyi iktidar yapmak. Genel Başkanımızı layık olduğu gibi Cumhurbaşkanı yapmak. Bugün Ankara’dayız. Liderimizi dinlemeye geldik. Kendilerine Bingöl’den selamlar getirdik” dedi.

İYİ Parti’nin çok yoğun bir çalışma programının olduğunu ifade eden Kızılboğa, “Boş göndermelere ayıracak zamanımız yok. İYİ Parti olarak ülkemizin her noktasında çalışmaya devam ediyoruz. Biz çalışırken milletimizin ve vatanımızın çıkarlarını ön planda tutuyoruz. Bu noktada herkes bilmelidir ki vatan hainlerine olan tavrımız net ve değiştirilemez şekilde kesindir. Bizi boş ithamlarla suçlayanlar ilk önce Uygur Türkü soydaşlarımız için sesini yükseltmeyi denemeli ardından da yan yana oldukları kişiler için zamanında dile getirdikleri ifadeleri bir kere daha hatırlamalı” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , HEDEFİMİZ, İYİ, PARTİ’Yİ, İKTİDAR, YAPMAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı