KIZILBOĞA: MİLLETİMİZ BU ŞEKİLDE YÖNETİLMEYİ HAK ETMİYOR
Haber
19 Kasım 2021 - Cuma 17:25 Bu haber 1316 kez okundu
 
KIZILBOĞA: MİLLETİMİZ BU ŞEKİLDE YÖNETİLMEYİ HAK ETMİYOR
İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, ekonomideki gidişat ve vatandaşın alım gücüne ilişkin açıklamalarda bulundu.
SİYASET Haberi
KIZILBOĞA: MİLLETİMİZ BU ŞEKİLDE YÖNETİLMEYİ HAK ETMİYOR

Doların 11 TL’yi görerek rekor kırdığını belirten Kızılboğa, “Ülkemiz günden güne daha da yönetilemez hale geldi. İktidar tarafından yapılan her açıklama ve her adım, ne yazık ki milletimizi olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Pandemiyle birlikte daha da kötüye giden ekonomi, doların hızla artmasıyla vatandaşlarımızın alım gücüne iyice darbe vurdu” dedi.

“İKTİDAR ÜÇ MAYMUNU OYNAMAYA DEVAM EDİYOR”
İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa açıklamasının devamında, “Mutfakta, çarşıda-pazarda yangın var. İnsanlar marketlere girip bir şey almak istediğinde, çoluğu çocuğu canı bir şey çektiğinde alıp almamak için on kez düşünüyor. Bir ürünü alıp tekrar yerine koyuyor. Bunun yanı sıra her gün üst üste gelen zamlar, kira ödemeleri, faturalar insanımızın üstüne karabasan gibi çöküyor. İktidar ise ne yazık ki tüm bu olanlar karşısında üç maymunu oynamaya ve millete zulmetmeye devam ediyor. Milletimiz bu şekilde yönetilmeyi hak etmiyor.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KIZILBOĞA:, MİLLETİMİZ, BU, ŞEKİLDE, YÖNETİLMEYİ, HAK, ETMİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı