UMUT KERVANI, 150 AİLEYİ SEVİNDİRDİ
Haber
09 Mayıs 2021 - Pazar 16:30 Bu haber 2612 kez okundu
 
UMUT KERVANI, 150 AİLEYİ SEVİNDİRDİ
Ramazan ayında yardım çalışmalarını sürdüren Umut Kervanı Derneği, Genç ilçesinde ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi yardımında bulundu.
GÜNDEM Haberi
UMUT KERVANI, 150 AİLEYİ SEVİNDİRDİ

Bingöl Umut Kervanı İnsani Yardım ve Eğitim Kültür Derneği (Bingöl Umut Kervanı Derneği), ‘Ramazan Umut Olsun’ sloganıyla başlattığı yardım çalışmalarını sürdürüyor.

Genç İlçe Temsilciliği tarafından önceden tespit edilen 150 aileye gıda kolisi dağıtıldığı belirtildi.

Bingöl Umut Kervanı Derneği Genç İlçe Temsilciliği’nden yapılan yazılı açıklamada, “Bingöl Umut Kervanı Genç İlçe Temsilciliği olarak Ramazan Ayı’nın gelmesi ile birlikte çalışmalarımıza hız verdik. Genç İlçemizde daha önce tespit ettiğimiz 150 ailemize gıda kolisi dağıtımını gerçekleştirdik. Bizler sadece Ramazan ayında değil, diğer zamanlarda da düzenli olarak mağdur, muhtaç ve yetim ailelerimize yardım yapıyoruz. Hayırsever vatandaşlarımız bizler aracılığı ile yardımlarını gerçekleştirebilirler. Kumanya bedelimiz 140 TL’dir. Gelin hep beraber fakir ve muhtaç olan bu kardeşlerimize umut olalım. Çalışmalarda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz, Allah razı olsun” ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: UMUT, KERVANI,, 150, AİLEYİ, SEVİNDİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı