VALİ EKİNCİ, POLİS HAFTASINI KUTLADI
Haber
09 Nisan 2021 - Cuma 16:11 Bu haber 1287 kez okundu
 
VALİ EKİNCİ, POLİS HAFTASINI KUTLADI
Valİ Kadir Ekinci, Polis Hafatısı nedeniyle yayınladığı mesajda “Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için yurdun dört bir yanında fedakârca görev yapan Polis Teşkilatımızın 176. Kuruluş yıl dönümünü ve ‘Polis Haftası’nı en samimi duygularımla kutluyorum." dedi.
GÜNDEM Haberi
VALİ EKİNCİ, POLİS HAFTASINI KUTLADI

Ekinci. "Devletimizin temel kurumlarından biri olan Polis Teşkilatımız, yüksek görev bilinci ile sorumluluklarını en iyi, en doğru ve en hızlı şekilde yerine getirmeye devam etmektedir.
Din, devlet ve millet bilinciyle gece gündüz demeden vatandaşımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlenmesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren gözbebeği kurumumuz Polis Teşkilatımız ülkemiz için büyük bir öneme sahiptir. Özellikle son yıllarda, terör başta olmak üzere, suç ve suçlulara karşı verdiği amansız mücadelesindeki başarısından dolayı polisimizle gurur duyuyoruz.
 Yaşadığımız zamanın ihtiyaçlarına göre kendisini yenileyen, her durumda hukukun üstünlüğünü ve insan haklarını önceleyen, kadim medeniyetimizi ve kültürel değerlerimizi korumayı görev bilen emniyet mensuplarımız vazife ve sorumluluklarını bundan sonra da en güzel şekilde devam ettireceklerdir inşallah.
Bu duygu ve düşüncelerle; Türk Polis Teşkilatı’nın 176. kuruluş yıl dönümünde emniyet mensuplarımızın ‘Polis Haftası’nı bir kez daha tebrik ediyor, şehit kahraman polislerimizi rahmetle anıyor, görevleri başındaki polislerimize ve gazilerimize sevdikleri ile birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılı bir ömür temenni ediyorum."

Kaynak: Editör:
Etiketler: VALİ, EKİNCİ,, POLİS, HAFTASINI, KUTLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı