“WUSHU KUNG-FU’DA BAŞARILI SPORCULAR YETİŞİYOR”
Haber
28 Ağustos 2021 - Cumartesi 10:13 Bu haber 3644 kez okundu
 
“WUSHU KUNG-FU’DA BAŞARILI SPORCULAR YETİŞİYOR”
Wushu Kung-fu Bingöl İl Antrenörü ve Bölge Hakemi Caner Alataş, ulusal ve uluslararası turnuvalarda Bingöl’ü başarılı bir şekilde temsil eden sporcular yetiştirdiklerini söyledi.
SPOR Haberi
“WUSHU KUNG-FU’DA BAŞARILI SPORCULAR YETİŞİYOR”

Temmuz ayında Sakarya’da düzenlenen Wushu Kung-fu Sanda Türkiye Şampiyonasında Bingöl’ü 10 sporcu ve 1 antrenör ile temsil ettiklerini belirten Alataş, turnuvada aldıkları sonuçların gelecek için umut verici olduğunu kaydetti.

Alataş, şunları söyledi: “Sporcularımı başarılarından dolayı kutluyorum, büyük bir mücadele verdik. Birçok müsabakaya çıkan sporcularımız kalitelerini göstererek dikkat çekmeyi başardılar. Sporcularımız gelecek için güzel umutlar verdiler. Bingöl olarak, önümüzdeki turnuvalarda nice şampiyonlar çıkaracak bir takıma sahibiz.  Bölge turnuvalarına, Türkiye şampiyonalarına ve yapılan uluslararası turnuvalara katılım sağlamaktayız. Bizler de bu başarının parçası olarak gururluyuz. Bize yıllardır desteklerini esirgemeyen Doğu ve Güneydoğu Bölge Koordinatörümüz Abdulaziz Velioğlu Hocama teşekkür ederim. Ayrıca Bingöl Gençlik ve Spor müdürlüğüne, Spor şube müdürümüz Ali Rıza Akarca hocamıza bizlere verdikleri sonsuz desteklerden dolayı teşekkür ederim.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: “WUSHU, KUNG-FU’DA, BAŞARILI, SPORCULAR, YETİŞİYOR”,
Yorumlar
Haber Yazılımı