“YÜZME BİLMEYEN KALMASIN” PROJESİ BAŞLIYOR
Haber
02 Temmuz 2021 - Cuma 08:39 Bu haber 9303 kez okundu
 
“YÜZME BİLMEYEN KALMASIN” PROJESİ BAŞLIYOR
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından çocuk ve gençlerin yüzme öğrenimlerini sağlamak amacıyla hayata geçirilen “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi Bingöl’de başlıyor.
SPOR Haberi
“YÜZME BİLMEYEN KALMASIN” PROJESİ BAŞLIYOR

Bingöl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde 7-14 yaş arası çocuk ve gençlerin katılabildiği projede, Aralık ayına kadar yaklaşık 2 bin civarında katılımcıya yüzme öğretilmesi hedefleniyor. 
Bingöl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “Yüzme Bilmeyen Kalmasın projesi 13 temmuz -13 ağustos dönemi başvuruları 05.07.2021 Pazartesi günü saat 09:00 da web ana sayfamızda ve duyurular kısmında aktif hale gelecek kayıt formu ile online yapılacaktır. 09.07.2021 tarihinde saat 17:00 da kayıtlar sona erecektir.
Yüzme Bilmeyen Kalmayan projesi 1. etapta yer alacak kursiyerlerin listesi 12 Temmuz 2021 tarihinde web sayfamız duyurular kısmında ilan edilecek olup ayrıca Yarı Olimpik yüzme havuzunda ilan panosuna asılacaktır. Ağustos- eylül dönemi için tekrar ilana çıkılacaktır. Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi ile ilgili bilgi almak ve ayrıca başvuru şartlarını bingol.gsb.gov.tr/duyurular kısmından öğrenebilirsiniz.” 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “YÜZME, BİLMEYEN, KALMASIN”, PROJESİ, BAŞLIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı