Mehmet YAMAN MİLLETİMİZE UYARIMIZDIR!
Yazı Detayı
28 Nisan 2021 - Çarşamba 18:05 Bu yazı 1177 kez okundu
 
MİLLETİMİZE UYARIMIZDIR!
Mehmet YAMAN
 
 

Aziz ve Şerefli  Milletim! Çok ciddi projelerle ve büyük provakasyonlarla çepeçevre kuşatılmaya ramak kalmak üzereuiz!.. 
  Daha önce de “Muharref Tevrat,Siyonizm ve Koroma Üçgeni” başlıklı yazımızda arz etmiştik. 
   Korona, Siyonist felsefenin emrindeki insanlık düşmanı kişi ve kuruluşların, “Dünya Krallığı” uğruna yaptıkları çalışmaların önemli bir stratejik dönemidir. 
   Korona, çin pazarlarının virüsü değil, abd laboratuarlarında üretilip çindeki siyonistlerce dünyaya yayılan ve İslam dünyasının da çok dersler çıkaracağı bir rahatsızlıktır.
   Koronanın önemli bir unsuru da istihbarattır. 
   Sıkça ismini duyduğumuz rokfoller ve roççilt gibi ailelerle, bil geit gibi şahıslar, sürekli siyonist projeler peşindeler ve dünya insanlarıyla, tabiatı yok edecek büyük planlarının bir kısmı medyaya da yansıyor.
   “Siyonist Protokoller” safha safha uygulanıyor. 
   İnsan, hayvan ve bitkiler dahil tüm canlıların gdoları bozuluyor.Sağlıksız ve yıpranmış milletler oluşturuyorlar. Devletlere sahip olmayı üst düzeye çıkarıyor ve tüm devletleri kontrollerine almaya çalışıyorlar. 
   Uzaya ve güçleri yeterse kainata sahip olmayı planlıyorlar.
   Siyonizmin bu ihanetlerine karşı tüm dünya milletleri ve özellikle müslümanlar, artık her türlü çalışmalarla harekete geçmeliler. 
   Bilimde, ticarette, sanayiide yoğun projelerle, bu insanlık düşmanlarının önleri kesilmeli ve hatta elebaşıları maddi ve manevi olarak yok edilmeli ki, insanlık felaketlerden kurtulsun. 
   Her türlü ölme, öldürme ve suikastlara rağmen yılmadan bu hain şebekeyle inançla, bilgiyle, akılla ve ihlasla yenilgiye uğratılana kadar mücadele edilmelidir. 
   Kendimiz inanır, inancımızı ihlasla yaşar, particiliği ve çıkarcılığı bir kenara ararak, topyekun bir dayanışmayla,  milletimize rehberlik edecek kadroları yetiştirerek, stratejik safhalarla donatılmış bilinçli bir mücadeleye sevkedersek, bu hain proje kısa zamanda akamete yğrayacaktır, Rabbımızın da yardımıyla. 
   Zira Rabbımız, imanını O’na has kılıp, bu temiz imanının gereğini bihakkın hayatıyla yaşayarak ortaya koyan gerçek müminlere, mutlaka yardım edecek ve beklemedikleri anda, başarı ellerine sunulacaktır.
   Lütfen artık insani ve imani zaafları terkedip, kendimize gelelim ve tarihi misyonumuzu üstlenerek bizi bekleyenlere layık hizmetlere koşalım.
   Saygılar.
   26.4.2021
   Mehmet Yaman
   Araştırmacı-Hukukçu

 
Etiketler: MİLLETİMİZE, UYARIMIZDIR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı